Dzięki immersji językowej dajemy dziecku ogromny kapitał z którego będzie czerpało prze całe swoje życie. Języków obcych warto się uczyć się od najmłodszych lat ponieważ nauka przechodzi łatwo, staje się naturalnym elementem rozwoju dziecka. Immersja to nic innego jak obcowanie z nim na codzień przez wiele godzin w swobodnych, naturalnych kontaktach. Dzieci są wnikliwymi obserwatorami otaczającej je rzeczywistości dlatego też przebywanie z nauczycielem przez kilka godzin przez cały dzień posługującym się tylko i wyłącznie w języku angielskim daje wiele możliwości do nauki właśnie w innym języku.

Zapewniamy dziecku kontakt z językiem angielskim i porozumiewania się w nim na różne tematy dotyczące codziennego życia co daje na pewno zdobywanie naturalności i łatwości wypowiadania się.


Co to jest immersja językowa?


Jest to nic innego jak „zanurzenie” się w języku. Obcowanie z nim na co dzień, osłuchujemy się, żyjemy w nim gdzie nauka języka obcego przychodzi z łatwością oraz naturalnie. Po pewnym czasie mózg przestawia się na myślenie w języku obcym gdzie jet to najszybsza i najskuteczniejsza metoda nauki.

Nasz autorski program sprawdza się doskonale, ponieważ dzieci na tym etapie rozwoju chłoną język z otoczenia. Dzięki przebywaniu z nauczycielem (native speakerem) dajemy możliwość dzieciom obcowania z językiem angielskim w naturalnych warunkach w trakcie zabawy, edukacji, spacerów jak i innym czynnościom wykonywanych w naszej placówce.

Dzięki opracowanej przez nas metodzie najmłodsi nie mają do końca świadomości że uczą się języka angielskiego gdyż jest to prowadzone w naturalny sposób i w odpowiednich warunkach.