Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Anglojęzyczne BABY DREAM to najnowocześniejsza placówka w Płocku gdzie naszą misją jest wychowanie dzieci przedsiębiorczych, samodzielnych, umiejących współdziałać w grupie, otwartych na świat bez obaw patrzących w przyszłość i przygotowanych do wyzwań edukacji szkolnej. Nasza palcówka oferuje niezwykle bogatą ofertę niż inne zlokalizowane żłobki prywatne, jak i przedszkola w Płocku.

Jesteśmy otwarci przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-19:00 oraz w jako jedyna placówka w Płocku w sobotę w godzinach 06:30-16:30.

W Niepublicznym Żłobku i Przedszkolu Anglojęzycznym BABY DREAM realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz inne programy w tym nasze autorskie poprzez codzienne zajęcia edukacyjne przeprowadzane przez naszych wykwalifikowanych nauczycieli różnymi innowacyjnymi metodami dostosowanymi do wieku dzieci.


Nowoczesny Lokal
 

Nie tylko wystrój, ale również budynek został zaprojektowany z myślą o najmłodszych tak, aby wystrój wnętrz przypomina zabawkę. Przestrzenie są wyposażone w małe pojemniki, kontenerki, dzięki czemu dzieci mogą odkrywać zabawki pobudzając przy tym swoją ciekawość, a dodatkowo uczą porządkować swoją rzeczywistość. Okna dostosowane są do poziomu dzieci, dzięki czemu widzą zmiany zachodzące w przyrodzie. Dzięki obcowaniu dziecka z taką estetyką rodzi się u dziecka wrażliwość na poczucie estetyki. Kwestie kolorów przedszkola jest jedną z najważniejszych kwestii branych pod uwagę. To kolor niebieski oraz biały wpływa najbardziej na skupienie. Wnętrze sal, jak i całego budynku są ocieplone drewnianymi dodatkami.

Zapewniamy spójność programów, który zbuduje spójny system edukacyjny, a dzieci z łatwością się odnajdą i w którym poczują się bezpieczne. Stawiamy na naukę języka angielskiego, logicznego myślenia, pisania, jak i czytania oraz wspierania samodzielności dostosowując nasze wymagania do możliwości dzieci.

BABY DREAM tworzy zespół kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą i przyjazną atmosferę w naszej placówce, którzy zaopiekują się Państwa dziećmi, jak najlepiej potrafią. Wszyscy posiadają wykształcenie pedagogiczne oraz nieustannie pogłębiają swoją wiedzę i podnoszą kwalifikacje. W pracy z dziećmi stosują metody dostosowane do wszystkich dzieci, jak i do każdego z osobna. Nasza kadra nastawiona jest przede wszystkim na pobudzanie zainteresowań zgodnie z możliwościami intelektualnymi każdego dziecka, ale najważniejsze jest to, że kochają dzieci oraz pracę z nimi, obdarzają je miłością oraz wykonują ją z pasją i zaangażowaniem, gdyż posiadają predyspozycje do nauczania i opieki, co sprawia, że jesteśmy najlepszym żłobkiem, jak i przedszkolem działającym w Płocku.

Bezpieczeństwo dzieci to nasz główny priorytet. Każdy rodzic dostaje od nas jedną w swoim rodzaju kartę zbliżeniową do otwarcia głównych drzwi placówki. Dzięki zamontowanym kamerom działa u nas całodobowy monitoring co daje ogromne bezpieczeństwo. Dodatkowo budynek zatrudnia ochronę, która obserwuje obiekt cały czas.

 

Zapewniamy:

 

- naukę języka angielskiego poprzez immersję językową;
- naukę języka dzięki międzynarodowemu programowi Cambridge English;
- glottodydaktykę;
- zajęcia ruchowo-gimnastyczne;
- dziecięcą edukację matematyczną;
- motorykę małą i dużą;
- nasze autorskie metody oraz programy;
- dodatkowe zajęcia w cenie czesnego;
- opiekę logopedyczną;
- wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
- placówkę otwartą od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-19:00 oraz w sobotę w godzinach od 06:30-16:30;
- 3 posiłki ułożone przez najlepszych dietetyków, które dostarczają dziecku wszystkie składniki odżywcze potrzebne do prawidłowego rozwoju oraz energii na cały dzień;
- wyprawkę dla dziecka;
- artykuły higieniczne (tzn. chusteczki nawilżane, pasta do zębów itp.).